Proszówki 611, 32-700 Bochnia

Wynajem krótkoterminowy (urlopowy)

Jeżeli potrzebujesz auta na krótką wycieczkę, wyjazd biznesowy, urlopowy lub w charakterze pojazdu zastępczego na czas naprawy, to wynajem krótkoterminowy samochodu będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Koszty takiego wynajmu nie będą wysokie, a jednocześnie możesz wybrać pojazd, który spełni Twoje oczekiwania. Każdy pojazd w naszej flocie, posiada ważne ubezpieczenie, jest w pełni sprawny technicznie i przygotowany do jazdy. W Blucar wypożyczenie samochodu sprowadza się do minimum formalności i maksimum zadowolenia naszych klientów. Naszym samochodem możesz także poruszać się za granicą. Posiadamy m.in. samochody miejskie, kombi, terenowe, busy, samochody dostawcze, sportowe oraz luksusowe. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Wynajem krótkoterminowy (urlopowy) dostępny jest na okres min. 7 dni.

Jeżeli interesuje Cię krótkoterminowy wynajem samochodu np. na czas urlopu, skontaktuj się z nami. Nasza wypożyczalnia aut w Bochni znajduje się przy ul. Brodzińskiego 68. Możesz zarezerwować wybrany pojazd na miejscu, telefonicznie pod nr +48 794 570 709 lub poprzez e-mail: biuro.krawczyk@gmail.com.


Samochód zastępczy

Okres naprawy pojazdu może wynosić od kilku do nawet kilkunastu dni. W tym czasie warto rozważyć wynajem krótkoterminowy na czas naprawy. Możesz być pewny, że w naszej wypożyczalni znajdziesz pojazd odpowiedniej klasy, który będzie spełniał wszystkie funkcje Twojego obecnego auta. Bez znaczenia czy potrzebujesz tymczasowego pojazdu na potrzeby prowadzenia firmy, czy też jako osoba indywidualna. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.
Zepsuty samochód

Wakacje samochodem

Wynajem krótkoterminowy samochodu na wakacje!

Wyjazd wakacyjny niewątpliwie może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich jest zbyt mały samochód, który nie jest w stanie pomieścić wszystkich bagaży. Nie przejmuj się! Dysponujemy pojazdami klasy kombi, busami oraz kamperami, które doskonale sprawdzą się podczas dalekich podróży. Nie musisz martwić się o koszty, ponieważ wynajem pojazdów w blucar.pl jest bardzo tani. W naszej ofercie znajdziesz również pojazdy klasy premium oraz sportowe.


Sprawdź dostępne modele