Proszówki 611, 32-700 Bochnia

O nas

Wynajem samochodów to Nasza pasja!

Samochody to nasza pasja.

Blucar to sprawdzona wypożyczalnia samochodów na terenie Bochni. W całym okresie funkcjonowania podjęliśmy współpracę z dziesiątkami zadowolonych klientów oraz firm. Od tamtej pory na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o nowe pojazdy na wynajem. Nasza flota składa się wyłącznie ze sprawdzonych pojazdów i dokładamy wszelkich starań, aby oddawać w ręce naszych klientów samochody o wysokim standardzie.

Dysponujemy pojazdami o różnej charakterystyce. Są to samochody użytkowe, miejskie, sportowe, kampery oraz busy. Nasze samochody najczęściej wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, co z pewnością wpływa na komfort podróży. Gwarantujemy, że wynajmowane auta są czyste, ubezpieczone oraz w pełni sprawne technicznie. Dbamy o każdy szczegół, tak aby wynajem samochodów przebiegał bezproblemowo i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

0
Samochodów
0
Zadowolonych klientów


Magdalena Brodzińska
Firmę polecam za bezproblemową obsługę i doskonałe podejście do klienta. Samochód, który wynajęłam był doskonale wyposażony, wyczyszczony i z pełnym bakiem paliwa.

Magdalena Brodzińska
Wypożyczony samochód: Kia Ceed III Hatchback
Andrzej Nowakowski
Samochód wypożyczyłem na 3 tygodnie i byłem bardzo zadowolony. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie, każdy punkt w regulaminie jasno rozpisany. Mogę szczerze polecić.

Andrzej Nowakowski
Wypożyczony samochód: Volkswagen Golf 7.5
Irena Kuczek
Wypożyczałam z mężem samochód do ślubu na jeden dzień i auto wyglądało po prostu cudnie! W środku czysto, wszystko zadbane, żadnych problemów i wielkiej papierologii. Polecamy Blucar!

Irena Kuczek
Wypożyczony samochód: BMW X5 M50d 3.0
Piotr Gawniczak
Wynajem auta na 4 dni w sprawach służbowych. Cena była ok, auto pojemne i pakowne. 6 osób mogło wygodnie podróżować. W sumie mogę polecić Blucar, nie było żadnych niespodzianek.

Piotr Gawniczak
Wypożyczony samochód: Volkswagen Caravelle T6