Proszówki 611, 32-700 Bochnia

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy może być dużo lepszą formą finansowania pojazdu, niż leasing. Działamy m.in. w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, Tarnów, Brzesko i Bochnia. Dysponujemy ofertą wynajmu pojazdów na okres powyżej 30 dni. Warunki takiego wynajmu długoterminowego ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować naszą ofertę do Twoich wymagań.  Nasza oferta wynajmu skierowana jest nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych (fizycznych).

Nasza flota składa się z kilkudziesięciu pojazdów, różnego przeznaczenia. Od niewielkich aut miejskich, po samochody kombi, terenowe i luksusowe. Posiadamy również busy oraz wysokiej klasy samochody sportowe. Zapewnimy Ci wynajem długoterminowy takich marek jak BMW, Mercedes, Ford, Volkswagen (VW), Kia lub Porshe.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 794 570 709. Możesz także wysłać zapytanie ofertowe pod adres e-mail: biuro.krawczyk@gmail.com.


Wynajem długoterminowy dla firm

Oferujemy kompletnie wsparcie dla firm. W naszej ofercie znajdują się pojazdy różnej klasy, które spełnią wymagania dowolnej firmy na rynku. Wynajem długoterminowy na elastycznych warunkach blucar.pl to doskonałe rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jest bardzo zbliżony do leasingu, jednocześnie nie obniża zdolności kredytowej przedsiębiorcy. Wybieraj spośród dziesiątek różnych pojazdów i nie przejmuj się kosztami ubezpieczenia, serwisowania czy wymiany opon! Napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci najlepsze warunki finansowania dla Twojej firmy.
Kierowca myśli

Mężczyzna dzwoni na zewnątrz auta

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych

Również osoby prywatne mogą skorzystać z naszej oferty najmu długoterminowego. Jeżeli potrzebujesz samochodu miejskiego, towarowego lub sportowego – skontaktuj się z nami. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie by spełnić Twoje oczekiwania. Warunki wypożyczenia pojazdu są przejrzyste i nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami. Ponadto nigdy nie musisz martwić się obowiązkowymi przeglądami oraz ubezpieczeniem – wszystkie te kwestie leżą po naszej stronie. W przypadku awarii, nie pokrywasz kosztów naprawy samochodu, a dodatkowo otrzymujesz od nas auto zastępcze.

Posiadamy spore doświadczenie i doskonale wiemy, jak spełnić oczekiwania naszych klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w Bochni, przy ul. Brodzińskiego 68. Nasz obszar działania jest jednak dużo większy. Obsługujemy takie miasta jak Kraków, Brzesko, Wieliczka czy Tarnów.

Decydując się na wypożyczenie auta w naszej siedzibie, nie spędzisz godzin na przeglądaniu regulaminu – wszystko potrwa zaledwie kilkanaście minut! Ograniczamy wszelkie formalności do minimum, a warunki wypożyczenia samochodu są prosto i czytelnie rozpisane. Żadnych ukrytych zapisów, a jeżeli będziesz miał pytania – wszystko Ci wyjaśnimy! Dołożymy wszelkich starań, aby wynajem samochodu przebiegł bezproblemowo i możliwie sprawnie. Pamiętaj, że wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych i przedsiębiorców w Blucar to szereg wielu korzyści i formalności ograniczone do stanowczego minimum. Czekamy więc na Twój kontakt!


Sprawdź dostępne modele


Ostatnio oglądane samochody