Proszówki 611, 32-700 Bochnia

Busy

Szukasz busa na wynajem? Skorzystaj z oferty Blucar. Wynajem busów w naszej wypożyczalni to gwarancja jakości i minimum formalności. Posiadamy ogromne doświadczenie w swojej branży, dlatego zaufało nam setki zadowolonych klientów. Wszystkie busy w naszej flocie są ubezpieczone i przygotowane do jazdy. Wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa i spełniają wszelkie normy emisji spalin.

Sprawdź ofertę wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego i okazjonalnego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Dzięki bezpiecznym i wygodnym busom, możliwe jest przewiezienie większej ilości osób, w pełni komfortowo i bez obaw o usterki techniczne. Działamy m.in. na terenie Krakowa, Bochni, Brzeska oraz Tarnowa. Wynajem busów to jednak nie wszystko! W naszej ofercie znajdą Państwo również samochody do jazdy miejskiej, w trasę, samochody terenowe oraz campery. Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w Bochni, przy ul. Brodzińskiego 68.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę wynajmu busów, dostosowaną do Twoich potrzeb. Zadzwoń pod nr tel. +48 794 570 709 lub napisz na: biuro.krawczyk@gmail.com